FANDOM


Silverback
Desantowce Silverback
to jedne z najpopularniejszych maszyn tego typu używanych przez armię. Na froncie działań wojennych jakim jest Cor, armia korzysta z kilkuset takich jednostek. Przez żołnierzy często nazywane są Skorupiakami, jako że ich wyjątkowo gruby pancerz jest bardzo ciężko przebić standardową bronią.

Rządy planet spoza układu Eclipse także przekonały się do niezawodnej konstrukcji jaką jest Silverback. Jedynym producentem tego typu jednostek są zlokalizowane na terenie ashyjskiego miasta GEO-9 Zautomatyzowane Zakłady Hetzera.

Uzbrojenie i przedział desantowyEdytuj

  • Przedział desantowy mieści do 25 żołnierzy piechoty, wyposażonych w standardowe uzbrojenie.
  • Jedyna bronią desantowca jest umieszczone na dziobie podwójne działko Riptide, obsługujące zarówno amunicję standardową jak i plazmową. Umieszczenie działka na specjalnym przegubie pozwala na szeroki kąt ostrzału (180 stopni w pionie i poziomie)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki