FANDOM


Myślę, że moglibyśmy sprobować razem stworzyć szkielet Armady, ponieważ jak na razie panuje tu raczej cisza :) Jeśli się mylę i w rzeczywistości ktoś ma już całość w przygotowaniu, proszę mnie oświecić :P

Mój pomysł na to jak to zorganizować tu na wiki jest prosty. Pod tym wpisem będziemy tworzyć komentarze. Każdy komentarz, to pomysł - głównie na Stronnictwa, bo chyba to będzie głównym podziałem Armady na podgrupy. Omawianie każdego pomysłu będzie się odbywało w odpowiedziach do odpowiedniego komentarza. W ten sposób możemy tu przeprowadzać dyskusje na parę tematów równocześnie. Proponuję jeden oddzielny komentarz na rozmowę ogólną, techniczną.

Pozwolę sobie od razu zacząć z dwoma pomysłami. No i czekam na reakcję :) Myślę że w ten sposób uda się sprawnie i może szybko wspólnymi siłami pchnąć Armadę do życia wstępnego.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki