FANDOM


Zastanawiałem się ostatnio czy nie dałoby rady jeszcze jakoś wejść w GEO-9 i do głowy przyszła mi forma komiksu. Sam nie potrafię rysować, ale myślę że byłbym w stanie napisać scenariusz, podobnie jak Wy (w sensie scenariusz, bo może rysować potraficie :) ). Moje wyobrażenie jest takie: komiks nie o jednym bohaterze, tylko coś w stylu "Opowieści z GEO-9". I mogłyby to być opowieści o różnych bohaterach, których tutaj umieściliśmy nawet, oparte na opisanych plotkach i wydarzeniach, przewijające się przez wspominane miejsca. Nie wiem jak Wy, ale ja to widzę :)

Nie wiem na ile jest popyt na Nemezis, ale może dałoby radę coś takiego stworzyć i to jako oficjalny produkt ze świata Nemezis? Jak myślicie? Te opowieści o których sam myślałem to takie sensacyjno-kryminalne, ale gdyby więcej z Nas zechciało w to wejść to oczywiście by się to zróżnicowało.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki