FANDOM

 • WHardy

  Armada - szkic

  wrz 25, 2011 przez WHardy

  Myślę, że moglibyśmy sprobować razem stworzyć szkielet Armady, ponieważ jak na razie panuje tu raczej cisza :) Jeśli się mylę i w rzeczywistości ktoś ma już całość w przygotowaniu, proszę mnie oświecić :P

  Mój pomysł na to jak to zorganizować tu na wiki jest prosty. Pod tym wpisem będziemy tworzyć komentarze. Każdy komentarz, to pomysł - głównie na Stronnictwa, bo chyba to będzie głównym podziałem Armady na podgrupy. Omawianie każdego pomysłu będzie się odbywało w odpowiedziach do odpowiedniego komentarza. W ten sposób możemy tu przeprowadzać dyskusje na parę tematów równocześnie. Proponuję jeden oddzielny komentarz na rozmowę ogólną, techniczną.

  Pozwolę sobie od razu zacząć z dwoma pomysłami. No i czekam na reakcję :) Myślę że w ten sposób u…

  Czytaj całość >
 • WHardy

  Wyjazd

  sie 6, 2011 przez WHardy

  Nadeszła moja kolej na tygodniowy urlop od wikii :P Z dniem jutrzejszym, wczesną porą, wyruszam w miejsca do których nie dociera zasięg telefonów, ani tym bardziej internetu więc ponownie tu zajrzę za jakiś tydzień :) W moim odczuciu GEO-9 weszło już w fazę 'prawie gotowe' :) Może zdołam coś dziś jeszcze poskrobać, ale pewniej jeśli coś więcej to właśnie po powrocie. Życzę więc miłego tygodnia i owocnego pisania :)

  Czytaj całość >
 • WHardy

  A może by komiks

  lip 18, 2011 przez WHardy

  Zastanawiałem się ostatnio czy nie dałoby rady jeszcze jakoś wejść w GEO-9 i do głowy przyszła mi forma komiksu. Sam nie potrafię rysować, ale myślę że byłbym w stanie napisać scenariusz, podobnie jak Wy (w sensie scenariusz, bo może rysować potraficie :) ). Moje wyobrażenie jest takie: komiks nie o jednym bohaterze, tylko coś w stylu "Opowieści z GEO-9". I mogłyby to być opowieści o różnych bohaterach, których tutaj umieściliśmy nawet, oparte na opisanych plotkach i wydarzeniach, przewijające się przez wspominane miejsca. Nie wiem jak Wy, ale ja to widzę :)

  Nie wiem na ile jest popyt na Nemezis, ale może dałoby radę coś takiego stworzyć i to jako oficjalny produkt ze świata Nemezis? Jak myślicie? Te opowieści o których sam myślałem to taki…

  Czytaj całość >