FANDOM


Od startu Operacji GEO-9 minął tydzień. Dla naszych agentów i informatorów był to czas wytężonej pracy nad opisywaniem i mapowaniem GEO-9, jednego z największych miast na Ash.

Nemezis Wiki rozrosła się do 92 artykułów, z których większość opisuje GEO-9.

Miasto współtworzy z nami już 8 osób, ale wciąż wiele dzielnic i zakamarków pozostaje nieopisanych, więc czekamy na kolejnych odkrywców spowitego parą miasta.

Wybrane artykuły

Spośród niemal setki artykułów w Nemezis Wiki wybrałem kilka, które powinny zachęcić was do dalszej eksploracji miasta i dołączenia się do projektu jego rozbudowy.

Dzieci Labiryntu

Dzieci Labiryntu

Dzieci Labiryntu

Mieszkańcy Labiryntu nie cieszą się dobrą sławą. Zniekształceni przez niestabilne modyfikacje genetyczne, przypominają bardziej stworzenia Hordy niż mieszkańców powierzchni. Nazywani Mutantami czy Wynaturzeńcami chowają się w ciemnych, ale też ciepłych korytarzach systemu grzewczego. Mało kto wie że Mutanci to w dużej mierze była załoga kompleksu badawczego należącego do korporacji nuGen. Czytaj dalej...

Salon szczęścia madame Sofii

Dla wielu położenie Salonu Szczęścia Madame Sofii wciąż pozostaje zagadką - w jaki sposób tak bogaty i szanowany przybytek znalazł swoje miejsce w głośnym i brudnym Nocnym Targu? Widocznie jednak Madame Sofia wiedziała co robi ponieważ jej salon od lat stoi nie niepokojony, a zamieszkujące go dziewczęta opływają w luksusy. Czytaj dalej...

Eddie Elam

Eddie

Eddie Elam

Big El, dzięki swej popularności stał się osobą niemalże nietykalną, choć istnieją pogłoski o próbach zamachu na jego osobę. Szybka kariera Elama budzi jednak sporo kontrowersji. Niektórym ciężko uwierzyć, że biedny chłopak mógł samodzielnie wspiąć się tak wysoko. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że za znaczną częścią sukcesów Big Ela stoi mafia. Czytaj dalej...

Jak możesz pomóc

  • Jeżeli akrtykuł jest oznaczony jako szkic, oznacza to, że autor prosi o pomoc przy wypełnieniu go treścią – pomóż mu! Zobaczysz, że ze zderzenia waszych pomysłów może wyniknąć coś niezwykłego.
  • Jeśli natomiast chcesz zacząć od zera rozwijać własny pomysł, znajdź puste (czerwone) linki i uzupełnij brakujące artykuły. Pamiętaj, żeby przed stworzeniem nowego artykułu upewnić się, ze informacje w nim zawarte są zgodne z istniejącą treścią.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki