FANDOM

TOR

alias Lucas Garczewski

Staff Administrator
 • Mieszkam w Poznan, Poland
 • Moje zajęcie Director of Engineering at Wikia
 • TOR

  Operacja GEO-9: Tydzień Drugi

  lip 17, 2011 przez TOR

  No i upłynął na drugi tydzień Operacji GEO-9.

  Miasto zdaje się dojrzewać, jednocześnie wciąż ewoluując. Mamy teraz 146 artykułów, co oznacza, ze przez ostatni tydzień powstało ponad 50 nowych stron. Wielkie brawa dla autorów i współautorów!

  Nasza mała społeczność budowniczych miasta przeszła w te kilkanaście dni od luźnego przerzucania się pomysłami do dyskusji nad koncepcjami oraz opieki nad wiki jako całością. Aż miło patrzeć jak grupa piszących dojrzewa wraz z miastem! Gulthank, jako założyciel tej wiki, może być z siebie dumny. A Shareif i ja jesteśmy dumni z wszystkich piszących!


  LGS wyewoluowała z róznych sportów zespołowych uprawianych na ziemi. Oględnie mówiąc jest to swoiste połączenie piłki ręcznej z rugby, w zmniejszonej grawitacji.…


  Czytaj całość >
 • TOR

  Od startu Operacji GEO-9 minął tydzień. Dla naszych agentów i informatorów był to czas wytężonej pracy nad opisywaniem i mapowaniem GEO-9, jednego z największych miast na Ash.

  Nemezis Wiki rozrosła się do 92 artykułów, z których większość opisuje GEO-9.

  Miasto współtworzy z nami już 8 osób, ale wciąż wiele dzielnic i zakamarków pozostaje nieopisanych, więc czekamy na kolejnych odkrywców spowitego parą miasta.


  Spośród niemal setki artykułów w Nemezis Wiki wybrałem kilka, które powinny zachęcić was do dalszej eksploracji miasta i dołączenia się do projektu jego rozbudowy.


  ]]

  Mieszkańcy Labiryntu nie cieszą się dobrą sławą. Zniekształceni przez niestabilne modyfikacje genetyczne, przypominają bardziej stworzenia Hordy niż mieszkańców powierzchni. Na…  Czytaj całość >