FANDOM


Wiki nam się rozrasta. Co i rusz dochodzą nowe artykuły i zaraz dobijemy do 150. IMHO jest dobrze. Mamy tutaj nieco czerwonych linków których zamknięcie nie jest problematyczne ze względu na mały zakres tematu do którego się odnoszą. Powinniśmy sie spiąć i je pouzupełniać, jako że nie zajmuje to dużo czasu. Druga sprawa że nawet z nich mozna wykrzesać nieco potencjału fabularnego który pozwoli dodać kolorów miastu - np. ogonówka czy autostrada które już uzupełniłem sa takimi elementami.

A powiedzieć też chciałem że jutro rano wyjeżdżam z żoną i dzieckiem na tydzień urlopu. Nie będę miał tam dostępu do sieci, więc na wikii nie będzie mnie przez tydzień. Może coś przez ten czas naskrobię cos dla projektu, ale bardziej prawdopodobne że zajmę się koczeniem przygody do SiP.

Dążę do tego że jeśli za tydzień przyjadę i wejdę tutaj i będzie na mnieie czekało tyle artykułów że po prawej będzie info "200 stron na tej wikii" to się na Was obrażę za wygenerowanie takiej ilości tekstu że będę nad tym ślęczeć przez co najmniej 3 godziny :) Serio.

Życzę spokojnego tygodnia panowie i panie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki