FANDOM


Widzę że oszczędziliście mnie i dodaliście "jedynie kilkanaście" stron. Te jedynie to oczywiście żart - myślę że 10 stron tygodniowo na naszą skromną kilkuosobową grupke to optymalny wynik którego powinniśmy się trzymać przez dłuższy okres czasu, unikając przestoji ale tez nie przeginając pały. W każdym razie - good work, mam co czytać :)

Z mojej strony rzekne tylko że na wyjeźdxie było fajnie, Kalisz to najgorzej oznakowane miasto w Polsce, Inowrocław jest bardzo ładny, "From Hell" Moore'a warto przeczytać, "Pro" nie pamietam kogo już mniej. Gardner Dozois robi świetne antologie, księgarnie Matras to bardzo przyjemne miejsca, nowe X-meny nawet dają radę, "Let me in" zaś posysa i nudzi. No i udało mi się skonczyć przygodę wprowadzającą do "Sensacji i przygody" - tylko muszę to porządnie zredagować, bo pisałem w open office, co jest karfa katorgą istną.

Mam też pomysła na pewna lokację do GEO-9 i wrzucenie do kociołka pewnej religii.

No i jeszcze jedno: Witajcie z powrotem :)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki