FANDOM


Hej!

Tak sobie myślałem czego jeszcze nie mamy w GEO-9 i wyszło mi że jest tego sporo ;)

Ale konkretnie chodzi mi o rzeczy bez których miasto wielkości GEO-9 nie może funkcjonować, lub tez będzie miało ciężko. Po pierwsze: mamy wzmiankowane tu i ówdzie coś o skorumpowanych władzach, ale o samej władzy w mieście nic nie wiemy. Dobrze by było stworzyć artykuł przynajmniej z zarysem rządów - kto rządzi miastem, czy to rada czy burmistrz, jaki wpływ maja korporacje na samorząd, czy władze GEO-9 same stanowią o swoim mieście czy realizują program jakiegoś rządu planetarnego itp. Druga sprawa to rozrywki dla zwykłych ludzi - bo ludzie muszą gdzies spędzać czas (mówię o klasie średniej): może więc jakaś opera? ośrodek sportowy? multipleksy? Coś w ten deseń. Trzecia rzecz: nie wyobrażam sobie miasta tej wielkości bez uniwersytetu. Czwarta: skoro mamy przestępczośc na szeroką skalę, Ulicznych Oficerów i takie tam - to przydałoby się nam więzienie. Na razie tyle z cyklu "Qball narzeka isugeruje". Ja na razie nie mam siły żeby się mierzyć z tematem władz miasta, zaś co do reszty to się zobaczy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki