FANDOM

 • Jakub "Qball" Kubal

  Coś na cichło ostatnio na nemezis wiki. Z mojej strony tu wina braku czasu, który przeznaczam raczej na pracę, dodatkową pracę, rodzinę i pomoc przy budowie domu kuzyna. Jak tam u Was? Weny brak, czy też nawał spraw do załatwienia w życiu? Kiedy odejdą mi ta praca dodatkowa i budowa postaram się wrócić do regularnego publikowania tutaj. Na razie wpisy będa się - z mojej strony - pojawiały bardzo nieregularnie i raczej sporadycznie.

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Poniżej podrzucam zestaw miejsc, enpeców itd. które przewjaja się w artykułach o GEO-9 w postaci czerownych linków. Tak, to wszystkie. Tak, przejrzałem całość. Możecie sobie wybierać i coś pisac. Ja na razie musze odpocząć. ALe pewnie i tak coś wybiore i napiszę :P

  1. Rząd GEO-9 - w końcu trzeba by przynajmniej w jakimś zarysie coś o tym napisać. Anybody? Shaerif?
  2. Doktor Terrence Harper - jako dowódca ostrego dyżuru 3 Szpitala GEO-9 też ma spory potencjał fabularny. Zawsze mozna go podpiąć np. pod Trupożerców. Ktoś chętny?
  3. Zamarznięta Zatoka - miasto jest położone nad nią więc wypadałoby też dorzucić jakiś chociażby krótki opis.
  4. Pierwsza Akademia Technologii i Medycyny GEO-9 - uniwerek. Opis by sie przydał. Ktoś chętny?
  5. Drużyny Astropiłki - nie w…
  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Operacja GEO-9

  sie 14, 2011 przez Jakub "Qball" Kubal

  No to mamy już na wiki 210 artykułów. Pomimo utrzymywania dobrego tempa publikacji nowych rzeczy (w ciągu tygodnia generujemy po kilkanaście nowych stron) powoli pojawia się coraz mniej rzeczy dla GEO-9. Mamy już opisane wszystkie dzielnice, chyba wszytskie gangi, sporo lokacji, niezłą ilość npców i kilka eventów - moim zdnaiem z ważniejszych rzeczy brakuje tylko opisu rządu, obszerniejszego opisu jakiegoś uniwersytetu, opisu samego GEO-9 i Zamarzniętej Zatoki. Moim zdnaiem mozna już chyba zakończyć Projekt GEO-9 - miasto nadal pewnie będzie rozwijane i będa pojawiać się nowe materiały wzbogacające je. Ale IMHO potrzeba jakiegoś powieu swieżości - czyli nowego projektu. Nie wiem jak sie na to zapatrują panowie Gulthank i Shaerif, ale może …

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Od dzis jest dostępny kolejny - 41 już - numer fanzinu Wydawnictwa Portal. A w środku przygoda do Nemezis mojego autorstwa. Osadzona na Cor w armijnych klimatach.

  Wszysycy zainteresowani mogą ją znaleźć klikająn an poniższy link:

  http://files.neuroshima.org/gp41.pdf

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Jestem pijany jak bombka więc wybaczcie stylistykę, gramatykę i łatewer ale sądzę że miasto powinno mićswoje logo, co więc powiecie na to?

  Czytaj całość >