FANDOM

Gulthank

alias Jakub

Biurokrata Założyciel
 • Urodziny 12 marzec
 • Jestem male
 • Gulthank

  Spadek formy

  lis 15, 2011 przez Gulthank

  Nastąpił nieuchronny sezonowy spadek formy... totalny zastój. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe.

  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Opóźnienie

  sie 16, 2011 przez Gulthank

  Drodzy Współtwórcy

  Ponieważ aktualnie mam zajęcia związane z rodziną, które niespodziewanie i całkowicie zdezorganizowały moje plany nie będę w stanie napisać artykułu szkieletowego do Armady/Floty itp. Aby Was nie blokować proponuję dwie opcje:

  1. Każdy opisuje jeden statek (kilka statków) tworzących daną frakcję w Armadzie - sobie chciałby zastrzec opis statku od którego zaczęła się Armada - ale oczywiście jeśli ktoś chce go opisać teraz, ustąpię pola jako ten który jest niedysponowany. Potem postaramy się skleić całość.

  Założenia do tej opcji:

  Armada jest rządzona przez rodzaj rady kapitanów/ inny parlament - składający się z przedstawicieli wszystkich większych frakcji w Armadzie. Sposób obierania przedstawicieli jest autonomiczną kwestią …

  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Scenariusz 01

  sie 11, 2011 przez Gulthank

  Wrzuciłem link do scenariusza, do wpisu o Goranie Dragoviciu - w sekcji materiały dla MG.


  Jak będziecie mieli chwilę i chęć obczaić ten tekst i skomentować, będę wdzięczny za uwagi.

  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Niedługo przekroczymy kolejną magiczną liczbę - 200 artykułów na wiki. Zastanawiam się czy nie nadszedł moment, żeby spróbować bardziej aktywnie rozpuszać informacje o stronce - na początku nie był się czym chwalić, ale teraz już pewien dorobek jest. Co o tym sądzicie, jakie Waszym zdaniem można by podjąć działania?

  Na początek mam takie koncepty:

  - napisałem propagandowy wpis na forum Gramela;

  - można skrobnąć coś na forum poltera;

  - może zrobić wpis na polterowym blogu, a potem spróbować zrobić hype, żeby z polecanek trafił na pierwszą stronę (co pewnie będzie trudne);

  - myślałem, żeby napisać do kilku blogerów, których czytam, może zgodziliby się zamieścić na swoich blogach notkę o projekcie;

  - wpis na facebooku;

  Fajnie byłoby stworzyć jakiś p…

  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Osobowość rozproszona

  sie 4, 2011 przez Gulthank

  Wiem, że pomysł trąci nieco stęchłym klimatem raBatica ale co sądzicie o możliwości istnienia w Nemezis istot o osobowości rozporoszonej do kilku ciał - nie wiem czy wypowiadam się jasno, chodzi mi o jedną osobowość zbiorową której nosicielem jest kila ciał, np. połączonych szerokopasmową siecią bezprzewodową?

  Jak się zapatrujecie na pomysł wprowadzenia takich istot do świata Nemezis, jest kazus Starca, który podobno żyje nie tylko w swoim ciele, ale również w chmurze nanoidów otaczających jego umierające ciało. Nie wiem tylko czy to ma być wyjątkowa istota, zaś mój pomysł istot sieciowych jest kompletnie od bani.

  Gulthank 13:27, sie 4, 2011 (UTC)

  Czytaj całość >