FANDOM


Aleja 48

Kolejny wypadek

Leżąca na uboczu, ciemna i mało uczęszczana 48 Aleja Ash Hills cieszy się złą sławą. Od ostatniego roku, zginęło tu ponad 30 osób. Początkowo podejrzewano porachunki między rodzinami syndykatu, jednak ofiary wyglądały na przypadkowe. Często zdarzały się ofiary potrąceń przez naziemne pojazdy, innym razem samobójcy skaczący z wieżowca czy wysokiej kładki, czasem bezdomni zmarli z wyziębienia.

Dochodzenie prowadzone przez byłego Oficera J. Walkera nie było w stanie wykazać, że zgony są ze sobą powiązane. Jednak bazując na opiniach wątpliwego autorytetu ekspertów media starają się podtrzymać atmosferę skandalu i sensacji. Jednym z głównych piewców spiskowej teorii jest samozwańczy specjalista w dziedzinie kryptologii - doktor Fernvholdt. Twierdzi on, że ofiary nie są przypadkowe, a dni w jakich pojawiają się zgony są częścią powtarzalnego wzoru.

MiejscaEdytuj

  • Przy 48 Aleji mieści się znany w środowisku streetracerów warsztat Nora Auggie'go

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki